IJB5015 (1pcs) Ниска цена сребрен тон 316L не ' рѓосувачки челик keepsake urn проширување cremation алка нараквици

IJB5015 (1pcs) Ниска цена сребрен тон 316L не ' рѓосувачки челик keepsake urn проширување cremation алка нараквици

-100 %

DEN 199.68

Ново

Това е достапна

Нараквици Тип: Пресечените алки
Парична казна или Моден: Моден
Бренд Име: impressjewelry
Обликотшема: Круг
Стил: Тренди
Компатибилност: Сите Компатибилен
Метали Тип: Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На: IJB5015
Поставување Тип: Никој
позлата: сребро позлатен
Пол: Унисекс
Материјал: Нерѓосувачки Челик
Закачам Тип: Sainless челик накит
Повод: Свадба/годишнината/матурска/ангажман
wight: за 15g
квалитет: AAAAA+
Предност: Не Исчезнат И Не Алергија
Парична Казна & Fashion: Моден 316L не ' рѓосувачки челик
Peckage : 1pcs мали oppbas
Трговија На Големо Бизнис: Достапен/ Правни Основи Контактирајте Со Нас
Адреса на фабрика: DongGuan Кина

Најдобрите понуди во категоријата