HDCRAFTER Бренд TR90 Myopia Транспарентен Очила Рамка Унисекс Спектакл Рамка Наочари Додатоци за Мажи/Жени Eyewear

HDCRAFTER Бренд TR90 Myopia Транспарентен Очила Рамка Унисекс Спектакл Рамка Наочари Додатоци за Мажи/Жени Eyewear

-4 %

DEN 638.40

Ново

Това е достапна

Бренд Име: HDCRAFTER
Рамка Материјал: Легура
Пол: Унисекс
Шаблон Тип: Геометриски
Број На Модел На: LE004 Очила Рамка
Тип На Објект: Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци: Рамки
Леќа Висина: 30мм
Леќа Ширина: 54mm

Најдобрите понуди во категоријата