1/100 скала модел пластични парапет изградба песок табела модел градина оградата за архитектонски табела модел материјали

1/100 скала модел пластични парапет изградба песок табела модел градина оградата за архитектонски табела модел материјали

-88 %

DEN 360.00

Ново

Това е достапна

Пол: Унисекс
Тип: модел хеџ
Предупредување: Нема Јадење
Број На Модел На: G-12
Возраст Опсег: Grownups
Бренд Име: TERAYSUN
Материјал: Пластични
Количината на Предмети во Собата: Други
Тема: Други
Скала: Други
Употреба: модел правење архитектура зграда
Пакет: 5pcs/многу
боја: Бела
Висина: 3cm
Примена: архитектура;модел воз изгледот
Должина: 1M
Име на производ: модел ограда

Најдобрите понуди во категоријата