Надградба на Делови Пакет Сина За HSP РК 1:10 Електрични / Nitro Чудовиште Bigfeet Камион 94108, 94110, 94111

Надградба на Делови Пакет Сина За HSP РК 1:10 Електрични / Nitro Чудовиште Bigfeet Камион 94108, 94110, 94111

-84 %

DEN 3588.00

Ново

Това е достапна

Употреба: Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs: Моторс
Надградба На Делови/Додатоци: Рамка
Број На Модел На: HSP 94108 94111
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди: Моторни
Четири тркала Атрибути: Монтажа
Алатка Материјали: Алатки
Материјал: Метал
За Возило Тип: Камиони

Најдобрите понуди во категоријата