WWOOR жените види Бренд на Луксузни Дами Повик за Ултра-тенок Кварц Види Пинк Dial Жена Часовник Челик Хривнија Мода Часовници

WWOOR жените види Бренд на Луксузни Дами Повик за Ултра-тенок Кварц Види Пинк Dial Жена Часовник Челик Хривнија Мода

-4 %

DEN 784.08

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Кварц Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина: 3Bar
Случај Обликот: Круг
Случај Дебелина: 6.8 mm
Функција: Отпорен На Вода,Шок Отпорни
Пол: Жените
Стил: Fashion & Неврзан
Dial Дијаметар: 29mm
Бренд Име: WWOOR
Бендот Должина: 21cm
Бендот Ширина: 12mm
Број На Модел На: 8820 жените види
Случај Материјал: Легура
Бендот Материјал Тип: Нерѓосувачки Челик
Кутии & Случаи Материјал: Нема пакет
Движење: Кварц
Затворач Тип: Кука Тока
Dial Прозорец Материјал Тип: Hardlex
Производство Адреса: Кина Производство (копно)
Дилер На Адреса: Шенжен сити, провинцијата guangdong, Кина
Тип На Објект: Рачни часовници
Спорт Тип: Фитнес
Состојба: Нов со ознаки
Dial Екранот: Аналогни

Најдобрите понуди во категоријата