2017 FMA Тактички Skirmish Airsoft PJ Шлем Серија Едноставна Верзија Нето Боја Шлем за борба против лов TB957-BJ1 Бесплатен Превозот

2017 FMA Тактички Skirmish Airsoft PJ Шлем Серија Едноставна Верзија Нето Боја Шлем за борба против лов TB957-BJ1

-86 %

DEN 1093.44

Ново

Това е достапна

Бренд Име: TB-FMA
Сезоната: Универзална
Применливи Луѓе: Мажи
Возраст: >14 Години
Материјал: ABS
Спорт: Планина-качување
Глава Турнеја: 58-60cm
Стил: Половина покриени
Број На Модел На: TB957-BJ1
Тип: Шлем
Материјал: ABS Пластика
Глава Турнеја: 58-60cm
Употреба: Тактички Skirmish Airsoft Шлем
Функција: Bulletproof(Макбаскет)
боја: FG/Б.К/DE/ЦРВЕНА
MOLLE Опрема Шлем: лов шлем
Кс Шлем: шлем, балистички
Outerdoor Спорт Campling Шлем: CP Шлем
Lvel на Заштита: Второ ниво
Прилагодливи или не: На knob да се прилагоди на шлем стегање

Најдобрите понуди во категоријата