JIGU Кореја Мобилен Оригинални Лаптоп со Батерија за HP Павилјон 17 15 Серија HSTNN-DB6I HSTNN-DB6K HSTNN-LB6J HSTNN-LB6K VI04 756743-001

JIGU Кореја Мобилен Оригинални Лаптоп со Батерија за HP Павилјон 17 15 Серија HSTNN-DB6I HSTNN-DB6K HSTNN-LB6J HSTNN-LB6K

DEN 698.16

Ново

Това е достапна

Бренд Име: JIGU
Капацитетот На Батеријата: 2501 - 3000 MAh
Тип: Li-Ion
Компатибилен Бренд: HP
Батеријата Напон: 14.8 V
Број На Модел На: 756743-001
Пакет: Yes
боја: Црна
Место на Потекло: Кина (Копно)
Тип На Производ: Oriainal Батеријата
Пакет: Индивидуални браун неутрален кутија
гаранција: 2 години гаранција

Најдобрите понуди во категоријата