КЕВИН Кожа Бенд Рака Едноставна Панк Круг Dial Рок Мода Обичните Жени Кул Фустан Зглоб Види Мажите Луксузен Спорт Класичен

КЕВИН Кожа Бенд Рака Едноставна Панк Круг Dial Рок Мода Обичните Жени Кул Фустан Зглоб Види Мажите Луксузен Спорт

-80 %

DEN 245.52

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Кварц Рачни Часовници
Случај Обликот: Круг
Бренд Име: КЕВИН
Случај Дебелина: 11mm
Бендот Материјал Тип: кожа
Dial Дијаметар: 40mm
Стил: Fashion & Неврзан
Затворач Тип: Тока
Број На Модел На: W245501
Бендот Должина: 23cm
Случај Материјал: Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина: 20mm
Кутии & Случаи Материјал: Нема пакет
Движење: Кварц
Функција: Никој
Отпорност На Вода Длабочина: Не водоотпорен
Пол: Мажи
Dial Прозорец Материјал Тип: Стакло

Најдобрите понуди во категоријата