Со 3-6pcs јасно кристал писма, 1pcs 8*100mm+10X370mm Bling Кожа Миленичиња Куче Јака DIY Милениче Името со користење на 8мм Слајд Писмо

Со 3-6pcs јасно кристал писма, 1pcs 8*100mm+10X370mm Bling Кожа Миленичиња Куче Јака DIY Милениче Името со користење

-72 %

DEN 95.76

Ново

Това е достапна

Метална боја: Мешана Боја, Бела, Црна, Црвена, Розова, Топла Розова, Сина, Зелена, Виолетова, Злато, Портокал
Тип На Објект: Шарм
Парична казна или Моден: Моден
Стил: Тренди
Метали Тип: Цинк Легура
Материјал: Метал
Бренд Име: MDNEN
Количина: 1pcs(Со 3-6pcs слајд писма за слободни)
боја: мешана боја
Материјал: СТП Кожа
Пет Јака Тип: Шарм Пет Јака
Дијаметар: прилагодлив
Краток Појас Големина: 8мм Ширина*100mm Должина(преку 8мм шарм)
Долго Појас Големина: 10мм Ширина*370mm Должина
Тежина: 12g

Најдобрите понуди во категоријата