За Тојота VIOS 2014 Yaris Седан на Воздухот Мрежа Радијатор Покрие Пред Под Grilles Намали Авто Заштитник Автомобил Додатоци

За Тојота VIOS 2014 Yaris Седан на Воздухот Мрежа Радијатор Покрие Пред Под Grilles Намали Авто Заштитник Автомобил

-66 %

DEN 1031.52

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Хром Стил
Бренд Име: canmazon
Објектот Ширина: 20cm
Објектот Должина: 50cm
Материјал: Алуминиум легура
Модел Година: 2014
Специјални Функции: Заштита и Декорација
Надворешни Тестирање И Сертификација: ISO9001
Име На Модел: 114461
Објектот Висина: 10cm
Објектот Тежина: 2.1kg
Објектот Дијаметар: 0.1inch
Автомобил модел: За Тојота Vios

Најдобрите понуди во категоријата