6MM две-фаза четири-жица DC минијатурни stepper моторни stepper мотор завртка DIY камера

6MM две-фаза четири-жица DC минијатурни stepper моторни stepper мотор завртка DIY камера

-74 %

DEN 768.00

Ново

Това е достапна

сертификација: CCC
Тип: Постојан Магнет
Број На Модел На: 6mm
Фаза: 2

Најдобрите понуди во категоријата