Новиот Јапонски потекло Mabuchi RS-385 копир почиста компресор моторни 3V-48V премиум производ

Новиот Јапонски потекло Mabuchi RS-385 копир почиста компресор моторни 3V-48V премиум производ

-74 %

DEN 528.00

Ново

Това е достапна

сертификација: CCC
Тип: Микро Мотор
Изградба: Постојан Магнет
Commutation: четка
Заштита На Функција: Целосно Ограден
Постојана Струја(A): 0.01-0.80 НА
Излезна Моќност: w
Напон(V): 3V-48V
Број На Модел На: РС-385
Употреба: Брод,Автомобил,Електричен Велосипед,Дома Апаратот,Вентилаторот
Вртежен момент: КГ.cm
Ефикасност: o

Најдобрите понуди во категоријата