Нови Домот Бренд на модниот викенд Жените Часовници 2017 жените watch Fashion Дами Хривнија Ultrathin кора Кварц Зглоб Види

Нови Домот Бренд на модниот викенд Жените Часовници 2017 жените watch Fashion Дами Хривнија Ultrathin кора Кварц Зглоб

-4 %

DEN 784.08

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Кварц Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина: 3Bar
Случај Обликот: Круг
Случај Дебелина: 6.8 mm
Функција: Отпорен На Вода,Шок Отпорни
Пол: Жените
Стил: Fashion & Неврзан
Dial Дијаметар: 29mm
Бренд Име: WWOOR
Бендот Должина: 21cm
Бендот Ширина: 12mm
Случај Материјал: Легура
Бендот Материјал Тип: Нерѓосувачки Челик
Кутии & Случаи Материјал: Нема пакет
Број На Модел На: 8820
Движење: Кварц
Затворач Тип: Кука Тока
Dial Прозорец Материјал Тип: Hardlex
Производство Адреса: Кина Производство (копно)
Дилер На Адреса: Шенжен сити, провинцијата guangdong, Кина
Тип На Објект: Рачни часовници
Спорт Тип: Фитнес
Состојба: Нов со ознаки
Dial Екранот: Аналогни

Најдобрите понуди во категоријата