Трговија на големо цена! 10pcs 8*100mm+18X370mm Мешана Боја Копија Кожа Миленичиња Куче Јака DIY Милениче Името со користење на 8мм Слајд Писмо Шарм

Трговија на големо цена! 10pcs 8*100mm+18X370mm Мешана Боја Копија Кожа Миленичиња Куче Јака DIY Милениче Името со

-76 %

DEN 383.76

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Шарм
Парична казна или Моден: Моден
Стил: Тренди
Метали Тип: Цинк Легура
Материјал: Метал
Бренд Име: MDNEN
Количина: 10pcs(Само нараквици)
боја: мешана боја
Материјал: Копија Кожа
Пет Јака Тип: Шарм Пет Јака
Дијаметар: прилагодлив
Краток Појас Големина: 8мм Ширина*100mm Должина(преку 8мм шарм)
Долго Појас Големина: 18mm Ширина*370mm Должина
Тежина: 28g

Најдобрите понуди во категоријата