CNC Прилагодливи Rearsets Нога Штипки Задните Поставува За Хонда CBR250RR 10 11 12 13 14 Мотоцикл Трки

CNC Прилагодливи Rearsets Нога Штипки Задните Поставува За Хонда CBR250RR 10 11 12 13 14 Мотоцикл Трки

-60 %

DEN 2855.76

Ново

Това е достапна

Бренд Име: CAKEN
Име На Модел: РС-CBR250
Објектот Должина: 25cm
Објектот Ширина: 15cm
Објектот Висина: 22cm
Објектот Тежина: 1.5kg
Материјал Тип: Алуминиум
Тип На Објект: Нога Почива

Најдобрите понуди во категоријата