2017 висок квалитет VETUS BGA прецизност електростатско пинцети ESD-16 од нерѓосувачки челик, анти-статички пинцети

2017 висок квалитет VETUS BGA прецизност електростатско пинцети ESD-16 од нерѓосувачки челик, анти-статички пинцети

-56 %

DEN 37.92

Ново

Това е достапна

Бренд Име: smilemango
Тип: Рака Алатка Делови
Број На Модел На: Vetus ESD Пинцети

Најдобрите понуди во категоријата