AMUMIU 10мм се Зголеми Златна Боја Монистра од не ' Рѓосувачки Челик Ѓердан Хривнија Поставува Мажите на Жените Синџир Партија Подароци Панк HZTZ069

AMUMIU 10мм се Зголеми Златна Боја Монистра од не ' Рѓосувачки Челик Ѓердан Хривнија Поставува Мажите на Жените Синџир

-90 %

DEN 405.36

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Накит Сетови
Парична казна или Моден: Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис: 1 Синџир Ѓердан + 1 Синџир Хривнија
Број На Модел На: HZTZ069
Повод: Партија
Накит Сетови Тип: ѓердан/хривнија
Стил: Тренди
Пол: Жени,Мажи,Унисекс
Обликотшема: Геометриски
Метали Тип: Нерѓосувачки Челик
Материјал: Метал
Бренд Име: AMUMIU
квалитет: Висок квалитет
Стил: Моден
боја: Розово Злато

Најдобрите понуди во категоријата