Возилото GPS Tracker TK102B Хард-жичен Полнач за во Автомобил GSM GPS GPRS следење уред Автомобил следење на Аларм систем

Возилото GPS Tracker TK102B Хард-жичен Полнач за во Автомобил GSM GPS GPRS следење уред Автомобил следење на Аларм

DEN 309.36

Ново

Това е достапна

GPS тип: gps tracker
Бренд Име: MAOZUA
Траење На Батеријата: 30 Часа & Up
Големина На Екранот: Под 2 Инчи
Објектот Големина: 65mmx45mmx15mm
Gps Модул: Yes
GPS Географска Локација: Европа
Напон: 12V
Име На Модел: TK102b
Посебна Карактеристика: Далечинска Контрола

Најдобрите понуди во категоријата