CNC Прилагодливи Rearsets Нога Штипки Задните Поставува За Хонда NSR250 MC21 PMG3 1990-1993 MC28 PMG4 1994-1997

CNC Прилагодливи Rearsets Нога Штипки Задните Поставува За Хонда NSR250 MC21 PMG3 1990-1993 MC28 PMG4 1994-1997

-60 %

DEN 2855.76

Ново

Това е достапна

Бренд Име: CAKEN
Име На Модел: РС-NSR
Објектот Должина: 25cm
Објектот Ширина: 15cm
Објектот Висина: 22cm
Објектот Тежина: 1.5kg
Материјал Тип: Алуминиум
Тип На Објект: Нога Почива

Најдобрите понуди во категоријата