Висок Квалитет Во Природен Камен Железо Pyrite Круг Branelli Опуштено 16 Влакно 4 6 8 10 12 MM Избор Формат За Изработка на Накит

Висок Квалитет Во Природен Камен Железо Pyrite Круг Branelli Опуштено 16 Влакно 4 6 8 10 12 MM Избор Формат За Изработка

-100 %

DEN 163.20

Ново

Това е достапна

Објектот Дијаметар: 4mm 95pcs beads, 6mm 60pcs beads, 8mm 45pcs beads, 10mm 35pcs beads, 12mm 30pcs beads
Тип На Објект: Монистра
Парична казна или Моден: Моден
Бренд Име: SYSRXLR
Објектот Форма: Тркалезна Форма
Надворешниот Дијаметар: 10mm
Материјал: Метал
Објектот Тежина: 10-80g
Број На Модел На: Природни жолта железна руда
Надворешниот Дијаметар : 4 6 8 10 12 MM
должина на влакно: за 36-40 cm
дупка: околу 1mm
Употреба: за изработка на накит
Повод: diy хривнија ѓердан

Најдобрите понуди во категоријата