MAYLAR@ 1pc 600W Автомобил Моќ Инвертер Конвертор 48V DC да AC 110V или 220V Чиста синусен облик Врв 1200W Соларна Енергија инвертори

MAYLAR@ 1pc 600W Автомобил Моќ Инвертер Конвертор 48V DC да AC 110V или 220V Чиста синусен облик Врв 1200W Соларна

-76 %

DEN 2602.80

Ново

Това е достапна

Излезниот Напон: 110-120V, 220-240V
Број На Модел На: SIP-0600N-48V
Излезна Моќност: 500 - 1000W
Фрекфенција: 50Hz/60Hz
Големина: 20.2*15*7.8cm
Излез Тип На: Еден
Бренд Име: MAYLAR
Тип: DC/AC Инвертори
Тежина: 2kg
Бран форма: чиста синусен облик
Ниска Volt Заштита: Исклучи автоматски
Висок Volt Заштита: помалку од 65C(Школка)
Над-оптоварување Заштита : Од страна на осигурувачот
производ функција 1: Висока ефикасност
производ функција 2: висок квалитет, долг живот
производ функција 3: вистинска моќ&мини големина
производ функција 4: совршена заштита и поголема безбедност
Влезен Напон: 48VDC
Излезниот Напон: 110VAC или 220VAC

Најдобрите понуди во категоријата