Квалитетот Ретро Гроздобер Лофт Дрвени Алуминиум Led E14 Подот Светилка За Фотографија Студио Студија Дневна Соба И Спалната Соба Светлина 1004

Квалитетот Ретро Гроздобер Лофт Дрвени Алуминиум Led E14 Подот Светилка За Фотографија Студио Студија Дневна

-100 %

DEN 6621.60

Ново

Това е достапна

Абажур Боја: бела, црна, сребро, бакар
Боја На Каросеријата: класично дрво, црна дрво, бела дрво, оригиналното дрво, бамбус дрво боја
Тип На Објект: Кат Светилки
сертификација: УЛ,CQC,CE,FCC,RoHS,EMC,CCC
Заврши: Железо
Сенка Тип: Алуминиум
Гаранција: 3 Години
Извор На Енергија: AC
Тело Материјал: Стакло,Дрво,Алуминиум
Материјал: Бамбус & Дрвени
Осветлување Област: 10-15square метри
Извор На Светлина: LED Светилки
Е Светилки Вклучени: Yes
Wattage: 6-10W
Сенка Ветер: До & Долу
Карактеристики: гроздобер, мансарда, креативните
Напон: 90-260V
Примена: Foyer
Техника: обложено
Стил: Гроздобер
Бренд Име: GUANQIULIGHTING
Тип На Прекинувач: Допрете On/Off Прекинувач
База Тип: E14
Број На Модел На: 1004
Е dimmable: No
Број на извори на светлина: 1
боја: бакар, црна, сребрена, бела
Материјал: дрво, алуминиум, стакло
Примена: фото студио, дневна соба, спална соба
Напон: AC 80-265V
сијалица: E27
Функција: гроздобер, мансарда, индустриски, креативните

Најдобрите понуди во категоријата