Vestido Де Noiva 2018 Чипка Свадба Фустани Сирена Капа Ракави Appliques Гроздобер Кина Гроздобер Свадба Gown Свадба Фустани

Vestido Де Noiva 2018 Чипка Свадба Фустани Сирена Капа Ракави Appliques Гроздобер Кина Гроздобер Свадба Gown Свадба

-82 %

DEN 2616.00

Ново

Това е достапна

НИ Големина: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 28W, Custom Size
Тип На Објект: Свадба Фустани
Бренд Име: HVVLF
За Бремени Жени: Yes
Sleeve Должина(cm): Краток
Вграден Градник: Yes
Sleeve Стил: Капа Ракав
Силуета: Сирена/Труба
Декорација: Beading,Чипка,Sashes
Назад Дизајн: Копче
Свадба Фустан Ткаенина: Чипка
Воз: Понесете/ Четка Воз
Деколте: Висок
is_customized: Yes
Фустани Должина: Кат Должина
Половината: Природни
Вистински Слики: No

Најдобрите понуди во категоријата