1PC Црна Справи со Најлон Ombre Коса Четка Помине Уметност Четка УВ Гел Професионални Помине Алатки

1PC Црна Справи со Најлон Ombre Коса Четка Помине Уметност Четка УВ Гел Професионални Помине Алатки

-40 %

DEN 47.76

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Ноктите Четка
Бренд Име: naildazzling
Материјал: Дрвени+Најлон
Големина: 14cm Length
Број На Модел На: Ombre четка
Стил: Топла и Мода
Функција: ноктите ув гел четка
Употреба: помине уметност четка

Најдобрите понуди во категоријата