30PCS Гроздобер рачно изработени Метални Украсни Копчиња+Кристал Бисери Занает Материјали Flatback Кристал Копчиња за Коса Додатоци

30PCS Гроздобер рачно изработени Метални Украсни Копчиња+Кристал Бисери Занает Материјали Flatback Кристал Копчиња

-60 %

DEN 264.00

Ново

Това е достапна

Пол: Девојки
Одделот За Името: Деца
Стил: Моден
Тип: Headbands
Шаблон Тип: Цврста
Број На Модел На: ZK429
Тип На Објект: Headwear
Материјал: бисери,rhinestones,легури на метал
Стилови: Flatback
Технологија: позлата,рака за шиење
Обликот: цвет,снег,круг,зрачење,пентагон
Употреба: Headwear,Чанти,Чевли,Облека,Облека
1: легура flatback копчиња за фустан занаети
2: светла цвет копчиња за бебе коса додатоци
3: јасно украсни копчиња за коса орнаменти
4: bling метал кристал копчиња за занает материјали
5: сјајна кристал копчиња за свадба разубавувањето
6: новороденче бисер копчиња за цвет центар

Најдобрите понуди во категоријата