SUTEYI 1pcs рачно изработени Сигнализација Медицински Дијабетична Стакло Плочки Накит Нараквици Алка Позлатен Антички Сребрен Родиум Новиот Дизајн на Накит

SUTEYI 1pcs рачно изработени Сигнализација Медицински Дијабетична Стакло Плочки Накит Нараквици Алка Позлатен Антички

-39 %

DEN 38.88

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Нараквици
Парична казна или Моден: Моден
Синџир Тип: Линк Синџир
Затворач Тип: Hummer
Поставување Тип: Prong поставување
Нараквици Тип: Шарм Нараквици
Компатибилност: Сите Компатибилен
Стил: Тренди
Метали Тип: Цинк Легура
Обликотшема: Животните
Број На Модел На: BR06
Материјал: Метал
Функција: Расположение Tracker
Пол: Унисекс
is_customized: Yes
Тежина: 18g

Најдобрите понуди во категоријата