Star Wars Jedi Господар Obi Wan/Бен Kenobi Cosplay Туника Одговараат Костим Прилагодени

Star Wars Jedi Господар Obi Wan/Бен Kenobi Cosplay Туника Одговараат Костим Прилагодени

-84 %

DEN 2160.00

Ново

Това е достапна

Големина: XS, S, M, L, XL, XXL, XXS
Посебни Употреба: Носии
Извор Тип: Аниме
Материјал: Полиестер
Број На Модел На: 150103079
Одделот За Името: Возрасни
Пол: Унисекс
Тип На Објект: Се поставува
Компоненти: Грб + Кимоно +панталони+girdle
Знаци: Jedi Мајстор
боја: како Слика
Пакет: 1 OPP вреќа/PC
Материјал Состав: Полиестер + Памук
Место на Потекло: Hubei, Кина (Копно)
is_customized: Yes
Посебни Употреба: Костими & Додатоци
Одделот За Името: Возрасни
Знаци: Класичен Ноќта На Вештерките Носии

Најдобрите понуди во категоријата