Моден Нерѓосувачки Челик Мрежа Железо Види Едноставен Повик Кварц-види Голема Соочуваат Мажите Часовник Horloges Mannen reloj hombre

Моден Нерѓосувачки Челик Мрежа Железо Види Едноставен Повик Кварц-види Голема Соочуваат Мажите Часовник Horloges Mannen

-12 %

DEN 272.64

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Кварц Рачни Часовници
Случај Обликот: Круг
Случај Дебелина: 8мм
Dial Дијаметар: 40mm
Стил: Fashion & Неврзан
Бендот Должина: 21cm
Затворач Тип: Тока
Случај Материјал: Нерѓосувачки Челик
Бендот Материјал Тип: Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина: 20mm
Кутии & Случаи Материјал: Нема пакет
Движење: Кварц
Функција: Никој
Отпорност На Вода Длабочина: Не водоотпорен
Пол: Мажи
Бренд Име: КЕВИН
Dial Прозорец Материјал Тип: Стакло
Број На Модел На: Q1004

Најдобрите понуди во категоријата