Kinitial 1PCS Прилагодливи Гроздобер Месинг Мали Bunny Животинско Зглоб Прстен Сјајна Зајакот Прстени Bijoux за Жени, Девојки Накит Прстен

Kinitial 1PCS Прилагодливи Гроздобер Месинг Мали Bunny Животинско Зглоб Прстен Сјајна Зајакот Прстени Bijoux за Жени,

14 %

DEN 41.00

DEN 47.76

Ново

Това е достапна

Прстен Големина: Променливи во големина
Метална боја: Сребро Позлатен, Антички Бронза Позлатен, Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект: Прстени
Парична казна или Моден: Моден
Бренд Име: Kinitial
Пол: Жените
Повод: Ангажирање
Поставување Тип: Никој
Стил: Тренди
Број На Модел На: Прстени
Метали Тип: Цинк Легура
Материјал: Метал
Обликотшема: Животните
Прстени Тип: Свадба Бендови
is_customized: Yes
Површината Ширина: прстен
Функција: прстен
Компатибилност: прстен
боја: Антички Сребрен / Античкиот Бронза/Сребрена
Големина: US 7 (Adjustable)
Регистрирајте време: 20 април ,2015
Компанија: Chengxun Друштво Со Ограничена Одговорност
is_customized: Yes
Име на производ: зајакот прстен
Моден Прстен: неколку прстени
Повод: Свадба / Ангажирање / Годишнината / Подарок

Најдобрите понуди во категоријата