За Nissan Murano 2015 година ABS Хром Пред главата Foglight Светилка Покрие Трим Светилка Сенка Рамка Foglight Рамки Заштитник 2 парчиња

За Nissan Murano 2015 година ABS Хром Пред главата Foglight Светилка Покрие Трим Светилка Сенка Рамка Foglight

-46 %

DEN 634.80

Ново

Това е достапна

Бренд Име: canmazon
Материјал: ABS
Автомобил модел: за Nissan Murano
Објектот Висина: 5cm
Објектот Дијаметар: 0.1inch
Специјални Функции: Декорација & Заштита
Објектот Тежина: 0.5kg
Модел Година: 2015 2016 година
Име На Модел: 112791
Надворешни Тестирање И Сертификација: ISO9001
Објектот Должина: 20cm
Објектот Ширина: 10cm
Тип На Објект: Хром Стил

Најдобрите понуди во категоријата