Новиот Mabuchi Mabuchi RS-385 Потекло правосмукалка коса копир машина моторни 3V-48V одделение за производот

Новиот Mabuchi Mabuchi RS-385 Потекло правосмукалка коса копир машина моторни 3V-48V одделение за производот

-74 %

DEN 480.00

Ново

Това е достапна

сертификација: CCC
Тип: Микро Мотор
Изградба: Постојан Магнет
Commutation: четка
Заштита На Функција: Целосно Ограден
Постојана Струја(A): 0.01-0.80 НА
Излезна Моќност: w
Напон(V): 3V-48V
Број На Модел На: РС-385
Употреба: Брод,Автомобил,Вентилатор,Дома Апаратот
Вртежен момент: КГ.cm
Ефикасност: Други

Најдобрите понуди во категоријата