Универзална Нерѓосувачки Челик Издувните Пригушувач Gatling Пиштол Ротирачки За Хонда, Јамаха Suzuki Kawasaki Скутер Мотоцикл

Универзална Нерѓосувачки Челик Издувните Пригушувач Gatling Пиштол Ротирачки За Хонда, Јамаха Suzuki Kawasaki Скутер

-80 %

DEN 1919.76

Ново

Това е достапна

Бренд Име: CAKEN
Име На Модел: ЕКС-ПИШТОЛ
Надворешни Тестирање И Сертификација: ISO9000
Објектот Должина: 50cm
Објектот Ширина: 13cm
Објектот Висина: 12cm
Објектот Тежина: 1kg
Материјал Тип: Нерѓосувачки Челик

Најдобрите понуди во категоријата