На 30122A Опрема Модул 0.5 Пластична Рачка на Двоен Конус 30T/12T Тесни 2mm Вратило Дупка Опрема Тркала (2500pcs/многу)

На 30122A Опрема Модул 0.5 Пластична Рачка на Двоен Конус 30T/12T Тесни 2mm Вратило Дупка Опрема Тркала (2500pcs/многу)

DEN 2016.00

Ново

Това е достапна

Материјал: Пластични
Забот Профил: Се Покрене Опрема
Обликот: Цилиндрични Опрема
Број На Модел На: 30122A
Обработка: Леене
Standard or Nonstandard: Стандард
Притисок Агол: нема тест
Ветер: Десната Рака
Потекло: произведено во Кина
КОЛИЧИНА на Секој Пакет: за 2500pcs

Најдобрите понуди во категоријата