Секси Chiffon Блузи Жените 2017 Пролет Нова Мода Длабоко V Јака Долги Ракави Секси Chiffon Блузи Мода Завој Жените Блузи

Секси Chiffon Блузи Жените 2017 Пролет Нова Мода Длабоко V Јака Долги Ракави Секси Chiffon Блузи Мода Завој Жените

-42 %

DEN 448.80

Ново

Това е достапна

Големина: S, M, L, XL, XXL
Пол: Жените
Стил: Моден
Шаблон Тип: Цврста
Бренд Име: EDENCOMER
Sleeve Должина(cm): Целосна
Облека Должина: Краток
Број На Модел На: zzy020906
Јака: V Деколте
Ткаенина Тип: Chiffon
Декорација: Никој
Sleeve Стил: Редовни
Материјал: Полиестер
На ткаенина име: Снегот се врти unlined горна облека
Главната ткаенина состав: Полиестер (полиестер)
Главната ткаенина компонента 2: Spandex
Ткаенина 2 компоненти: Акрилни Влакна
Ткаенини од 3 компоненти: Полипропилен
Материјалот состав: Памук
боја: Бела, црвена,
Големина: S,M,L,XL,XXL

Најдобрите понуди во категоријата