Жените Sweatshirt Есен Дуксери Долг Ракав Harajuku Hoodied Секојдневен Pullover Суичери Sudaderas Mujer Облека На Жените

Жените Sweatshirt Есен Дуксери Долг Ракав Harajuku Hoodied Секојдневен Pullover Суичери Sudaderas Mujer Облека На

-60 %

DEN 282.00

Ново

Това е достапна

Големина: S, M, L, XL
Пол: Жените
Тип На Објект: Дуксери,Суичери
Бренд Име: GRTXIN
Стил: Повик
Јака: V Деколте
Тип: Pullovers
Ткаенина Тип: Broadcloth
Број На Модел На: X16122605
Тежина: 0.29-0.49kg
Облека Должина: Редовни
Материјал: Полиестер,Spandex,Памук
Sleeve Стил: Редовни
Шаблон Тип: Цврста
Sleeve Должина(cm): Целосна
Маскирани: No
Сезона: Пролет, Есен, Зима
Боја Стил: Природна Боја

Најдобрите понуди во категоријата