USB 3.1 Тип-C USB-C & USB 3.0 Комбо 4 Портен Хаб За Лаптоп и Компјутерска Поддршка на Windows 8 MacOS

USB 3.1 Тип-C USB-C & USB 3.0 Комбо 4 Портен Хаб За Лаптоп и Компјутерска Поддршка на Windows 8 MacOS

-50 %

DEN 264.48

Ново

Това е достапна

Должина на кабел: 0.1 M
Број На Модел На: cablecc
Употреба: компјутер
Пакет: Yes
USB Тип: Стандард

Најдобрите понуди во категоријата