Q&N лента 1inch 25мм турција за денот на Благодарноста печатени grosgrain лента webbing 50yds/тркалаат бесплатен превозот за коса вратоврска коса, лак

Q&N лента 1inch 25мм турција за денот на Благодарноста печатени grosgrain лента webbing 50yds/тркалаат бесплатен превозот

-60 %

DEN 384.00

Ново

Това е достапна

Тип На Производ: Панделки
Бренд Име: Q&N
Број На Модел На: 25mm
Ткаенина Тип: Grosgrain
Стил: Единствен Лик
Ширина: 1
Техника: Печатени
Шема: Цртан филм
Материјал: 100% Полиестер
Место на Потекло: Guangdong, Кина (Копно)
is_customized: Yes

Најдобрите понуди во категоријата