Dual Channel NP-F550 F970 Батерија за Напојување Адаптер + DMW-DCC11 за Panasonic Lumix Камери DMC-GF6 GF5 GF3 GF3K GX7 S6 S6K

Dual Channel NP-F550 F970 Батерија за Напојување Адаптер + DMW-DCC11 за Panasonic Lumix Камери DMC-GF6 GF5 GF3 GF3K

DEN 815.76

Ново

Това е достапна

Приклучок Тип: 5525 Да 4017
Бренд Име: RingTeam
Излез Тип На: DC
врска: Приклучок Во
Излезниот Напон: 7.2 V-8.4 V
Употреба: Камери
Број На Модел На: DDA-DCC11

Најдобрите понуди во категоријата