Rainbery Етничка Керамички Приврзоци Јаже Синџири Ѓердани 2017 Трендовски Жените Долго Прирачник Ткаат Џемпер Ѓердан Празен Лист Накит

Rainbery Етничка Керамички Приврзоци Јаже Синџири Ѓердани 2017 Трендовски Жените Долго Прирачник Ткаат Џемпер Ѓердан

-20 %

DEN 227.52

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Ѓердани
Парична казна или Моден: Моден
Ѓердан Тип: Pendant Ѓердани
Pendant Големина: добра големина
Број На Модел На: JN0867
Бренд Име: L & N Rainbery
Метали Тип: Цинк Легура
Пол: Жените
Обликотшема: Геометриски
Материјал: Керамички
Синџир Тип: Јаже, Верига
Стил: Чешка
is_customized: No
Компатибилност: Никој
Функција: Никој
Материјал: Керамика
Процес На Преработка: Кралската пијан
Видови: Џемпер синџир, долг ѓердан
Стил: Жените
Моделирање: Цвеќиња

Најдобрите понуди во категоријата