Бела Породилно Облекува Пролет Лето Фустани за Бремени Жени Цвет Печатени Породилно Облека Плус Големина на Бременоста Облека

Бела Породилно Облекува Пролет Лето Фустани за Бремени Жени Цвет Печатени Породилно Облека Плус Големина на Бременоста

-70 %

DEN 381.12

Ново

Това е достапна

Породилно Големина: M, L, XL
Материјал: Памук,Лен
Ткаенина Тип: Worsted
Sleeve Должина(cm): Краток
Силуета: А-Линија
Шаблон Тип: Флорални
Фустани Должина: Над Коленото, Мини
Јака: Брод Вратот
Стил: Повик
Декорација: Sashes
Боја Стил: Природна Боја
Одделот За Името: Породилно
Пол: Жените

Најдобрите понуди во категоријата