SUTEYI 2017 Класичен хривнија Дева Марија Свето Срце Религиозна Уметност нараквици Исус традиционалните католичката вера накит подароци

SUTEYI 2017 Класичен хривнија Дева Марија Свето Срце Религиозна Уметност нараквици Исус традиционалните католичката

-40 %

DEN 38.64

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Нараквици
Парична казна или Моден: Моден
Синџир Тип: Линк Синџир
Стил: Класичен
Поставување Тип: Prong поставување
Нараквици Тип: Шарм Нараквици
Затворач Тип: За да се префрлате-clasps
Метали Тип: Цинк Легура
Обликотшема: Животните
Материјал: Метал
Пол: Унисекс
is_customized: Yes
Тежина: 18g

Најдобрите понуди во категоријата