YAN МЕИ 2017 Нов Одмор 2 Бои Круг Жените Мода Earring Сјајна Циркон Студ Обетки Жените Мода Подарок GLE6239

YAN МЕИ 2017 Нов Одмор 2 Бои Круг Жените Мода Earring Сјајна Циркон Студ Обетки Жените Мода Подарок GLE6239

-42 %

DEN 251.76

Ново

Това е достапна

Earring Тип: Студ Обетки
Тип На Објект: Обетки
Парична казна или Моден: Моден
Број На Модел На: GLE6239
Обликотшема: Круг
Бренд Име: YAN МЕИ
Стил: Тренди
Назад Наоѓање: Притисни-назад
Пол: Жените
Метали Тип: сребро позлатен
Материјал: Кубен Циркони
earring големина: 30*35mm
Earring тежина: 8.25 g/Парови
Камен: ААА Кубни Циркони Дијамант
Пакет: OPP вреќа
Повод: Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија
Парична казна или Моден: Моден
накит квалитет: AAAAA Врвот одделение
позлата: platinum
Функција: Олово,Никел и Кадмиум Слободни
Место на Потекло: Жеџијанг ,Кина (Копно)

Најдобрите понуди во категоријата