Пакет Отворено 3 Led Соларна Енергија Енергија Светлина Тревник Градина Безбедност Светилка Земјиште Lampcape Пат Светилка

Пакет Отворено 3 Led Соларна Енергија Енергија Светлина Тревник Градина Безбедност Светилка Земјиште Lampcape Пат

-56 %

DEN 194.64

Ново

Това е достапна

Извор На Енергија: Сончевиот
Стил: Модерна
Соларни Ќелии Тип: NI-МЗ
Бренд Име: VKTECH
Напон: 6V
Употреба: За итни случаи
Број На Модел На: 111192
Заштита Ниво: IP55
Извор На Светлина: LED Светилки
База Тип: Оптоварување
Е Светилки Вклучени: Yes
Карактеристики: Енергија-Заштеда На
Е dimmable: No
Тело Материјал: Пластични
Гаранција: 1
сертификација: CCC
боја: Црна
Материјал: соларен панел + пластика
Соларен Панел: 2V, 100mAh
LED: 3pcs

Најдобрите понуди во категоријата