19V 4.74 НА 90W лаптоп, полнач ac адаптер за Acer Стремат 5572Z 5573 5573Z 5575 5575Z 5579 5580 5582 5583 5584 5585 5590

19V 4.74 НА 90W лаптоп, полнач ac адаптер за Acer Стремат 5572Z 5573 5573Z 5575 5575Z 5579 5580 5582 5583 5584 5585

DEN 311.52

Ново

Това е достапна

Компатибилен Бренд: За Acer,За Порта
Излезна Струја: 4.74 На
Бренд Име: Firstmax
Број На Модел На: 5590
Пакет: No
Излезниот Напон: 19V
Приклучок Тип: за сите

Најдобрите понуди во категоријата