Автомобил Интелигентни Паркинг Песни Камера ЗА Buick Regal 2009~2014 / HD Назад до Обратна Камерата / Rear View Camera

Автомобил Интелигентни Паркинг Песни Камера ЗА Buick Regal 2009~2014 / HD Назад до Обратна Камерата / Rear View Camera

-30 %

DEN 1371.36

Ново

Това е достапна

Алармот Тип: Возилото Копија Камери,Додатоци
Бренд Име: Lyudmila
Леќа Материјал: Пластични + Стакло
Жица или Безжично: Жица
Материјал Тип: ABS
Должина на Видео Кабел: 6M
Guiding Line: Yes
Школка Материјал: Пластични
Одговара: ЗА Buick Regal 2009~2014
приказ на камерата: Задните

Најдобрите понуди во категоријата