за canon PGI770 CLI771 PGI-770 CLI-771 чип resetter за canon PIXMA MG5770 MG6870 MG7770

за canon PGI770 CLI771 PGI-770 CLI-771 чип resetter за canon PIXMA MG5770 MG6870 MG7770

-68 %

DEN 840.00

Ново

Това е достапна

Тип: мастило кертриџ
Компатибилен Бренд: CANON
боја: C,M,Други,Y,K
Компатибилен Бренд: Canon Инкџет
Број На Модел На: PGI-770 CLI-771
Бренд Име: YOTAT
Функција: Компатибилен
Кертриџ за Статус: Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување: Yes
Обоени: Yes

Најдобрите понуди во категоријата