160 * 50cm рака-насликани на животните памучна ткаенина висок квалитет печатени везана diy рачно изработени комбинација ткаенина дома текстил

160 * 50cm рака-насликани на животните памучна ткаенина висок квалитет печатени везана diy рачно изработени комбинација

-20 %

DEN 237.60

Ново

Това е достапна

Техника: Ткаени
Ширина: 160cm
Материјал: 100% Памук
Шема: Обоена
Функција: Еко-Пријателски
Тип: Памук Ткаенини

Најдобрите понуди во категоријата