Оригиналниот Собираат XT60+ XT-60 Plug Машки Женски Куршум Конектори Приклучоци XT60 со јакна За РК Lipo Батеријата

Оригиналниот Собираат XT60+ XT-60 Plug Машки Женски Куршум Конектори Приклучоци XT60 со јакна За РК Lipo Батеријата

-90 %

DEN 126.96

Ново

Това е достапна

боја: Жолта
Употреба: Возила & Remote Control Играчки
Материјал: Композитен Материјал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди: Батеријата
Број На Модел На: xt60 конектор
Надградба На Делови/Додатоци: Адаптер
Бренд Име: Dreameagle
РК Делови и Accs: Конектори/Жици
Четири тркала Атрибути: Монтажа
Алатка Материјали: Батеријата
Големина: 4*5*2cm
За Возило Тип: Хеликоптери
Технички параметри: Вредност 3
Тип: xt60 конектор

Најдобрите понуди во категоријата