120pcs Метален Пети Ноктите Совети за на доградба на Акрилни Нокти Уметност Совети Професионални Лажни Лажно Нога Нокти Совети DIY Блескав Златен/Сребрена Боја Ноктит?

120pcs Метален Пети Ноктите Совети за на доградба на Акрилни Нокти Уметност Совети Професионални Лажни Лажно Нога

DEN 95.76

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Лажни Нокти
Тип: Целосна Помине Совети
Број На Модел На: 120toe
Примена: Пети
Количина: 120pcs
Материјал: Метал
Ноктите Ширина: 0.5-2cm
Големина: piece
Должина На Ноктите: 0.5-2cm

Најдобрите понуди во категоријата