2 парчиња/set Везови Значка романски Националното Знаме На Романија Везени Значки Печ За Облека, Капа Торба Земја Знаме Закрпи

2 парчиња/set Везови Значка романски Националното Знаме На Романија Везени Значки Печ За Облека, Капа Торба Земја

-58 %

DEN 256.80

Ново

Това е достапна

боја: 1 сет, 3 сетови, 5 групи
Тип На Производ: Закрпи
Функција: 3D,рачно изработени
Број На Модел На: BK60009
Големина: 80*50mm
Стил: Железо-На
Техника: Извезена
Бренд Име: AtSKnSK
Тип На Производ: Закрпи
Големина: 8cm*5cm
orgin : Кина
Функција: рачно изработени
Делокруг на примена: Облека, облека, дом на текстил
дизајн: Знаме на романски

Најдобрите понуди во категоријата